- BAXTER CZECH spol. s r.o.
- LINAKO Klatovy s.r.o.
- Jan Sýkora
- Intertell spol. s r.o.
- CHIRANA T. Injecta, s.r.o.
- Drůbežářský závod Klatovy, a.s.
- Irena Čapková

Setkání budoucích rodiček s vedením oddělení

 

       

        5. června  13:30
        3. července  13:30         

 

Gynekologicko-porodnické oddělení Klatovské nemocnice zve těhotné ženy i jejich partnery na informativní setkání s vedením oddělení a prohlídku prostor jedné z nejmodernějších porodnic v zemi, která si zakládá na rodinném a poklidném prostředí. Přijďte se zeptat na cokoli, co vás zajímá o těhotenství, porodu i prvních dnech mateřství. Cenné bývají i informace, jakou doporučujeme výbavu pro maminky a výbavičku pro miminko do porodnice, nebo informace o kojení a péči o dítě. V rámci debaty zodpovíme i dotazy týkající se samotného těhotenství a následně i prvních dnů novorozence.

Setkání se konají vždy první středu v měsíci a to od 13:30, přičemž personál si pro maminky přijde do předsálí porodnického oddělení - 5. podlaží monobloku (před výtahy nebo u schodů). Z kapacitních a provozních důvodů je možné, aby se schůzky zúčastnila pouze nastávající maminka s jedním dospělým doprovodem.

Bližší informace k setkání na telefonech 376 335 521 nebo na mailu marketa.buresova@klatovy.nemocnicepk.cz. Více informací o porodnici Klatovské nemocnice odklikem zde.

S komplexem porodních sálů a oddělením se samozřejmě mohou nejen budoucí maminky, ale i tatínkové seznámit i mimo uvedená setkání. Prohlídku je ale třeba předem domluvit na tel. čísle 376 335 521. V domluveném termínu pracoviště zájemcům ukážou porodní asistentky. Jen v případě, že se bude právě rodit, je možné čekání.


    setkani
Klatovská nemocnice, a.s.
Plzeňská 929, 339 01 Klatovy
IČO: 26360527 DIČ: CZ26360527

Klatovská nemocnice a.s. © 2019
Webdesign Estetica online s.r.o.