- Věra Kuželíková
- Irena Bijedičová, MUDr.
- Sanitní služba Klatovy, s.r.o.

Setkání budoucích rodiček s vedením oddělení

 

 

 

          7. března ve 13:30

 


 

Gynekologicko-porodnické oddělení Klatovské nemocnice zve těhotné ženy i jejich partnery na informativní setkání s vedením oddělení a prohlídku prostor jedné z nejmodernějších porodnic v zemi, která si zakládá na rodinném a poklidném prostředí. Přijďte se zeptat na cokoli, co vás zajímá o těhotenství, porodu i prvních dnech mateřství. Cenné bývají i informace, jakou doporučujeme výbavu pro maminky a výbavičku pro miminko do porodnice, nebo informace o kojení a péči o dítě. V rámci debaty zodpovíme i dotazy týkající se samotného těhotenství a následně i prvních dnů novorozence.

Protože úspěšný a bezproblémový porod je vždy záležitostí spolupráce Vás, Vašeho partnera, lékaře a porodní asistentky, umožňuje toto setkání v rámci otevřené nebo i následné individuelní diskuse předat Vaše představy o blížícím se porodu a projednat je. Naším zájmem je detailně Vás informovat o naší práci, ukázat Vám jedno z nejlépe vybavených gynekologicko-porodnických pracovišť v kraji a v den D učinit Váš nejsilnější životní zážitek i tím nejpříjemnějším. 

Bližší informace k setkání na telefonech 376 335 521 nebo na mailu buresova@nemkt.cz. Více informací o porodnici Klatovské nemocnice odklikem zde.

Termíny nejbližších setkání

  • 7. března 13:30
  • 4. dubna 13:30
  • 2. května 13:30

S komplexem porodních sálů a oddělením se mohou nejen budoucí maminky, ale i tatínkové a obecně veřejnost seznámit kdykoli. Stačí přijít a pracoviště ukážou porodní asistentky. Jen v případě, že se bude právě rodit, je možné čekání. Doporučujeme se předem domluvit na tel. čísle 376335521.


    setkani
Klatovská nemocnice, a.s.
Plzeňská 929, 339 01 Klatovy
IČO: 26360527 DIČ: CZ26360527

Klatovská nemocnice a.s. © 2018
Webdesign Estetica online s.r.o.